1990'dan bu güne...

Ücretsiz ekspertiz hizmetlerimiz

Bu anlamda taşınma ihtiyacı olanların ya da eşyalarının bir kısmını taşımak isteyenlerin bu hizmeti en profesyonel şartlarda en ekonomik imkanlarla alabilmeleri için profesyonel bir destek almaları çıkarları gereği çok önemli olmaktadır.

Evden eve nakliyat hizmetlerinin basit bir taşıma işi olmadığı bilincine sahip olmak ve bu hizmeti hak ettiğiniz ölçülerde alabilmek için bazı kriterleri çok iyi bilmelisiniz. Çoğu zaman talep oluşturmayı bilmeyerek, beklentilerinize uygun hizmetten mahrum kalırsınız.

İşinin ehli olmayan evden eve nakliyat firmaları yüzünden ortaya çıkan bir çok mağduriyet, bu hizmeti alan ihtiyaç sahipleri için kaygı verici bir durum haline gelmiştir.

Tüm bu olumsuzluklar ve çağın gereklerine uygun hizmet alımının bir gereği olarak sektör içinde bir çok yeniliğe öncülük eden Pektaş Nakliyat ve Lojistik hizmetleri olarak kuruluşumuzdan bu yana sürdürdüğümüz ücretsiz ekspertiz ve ücretsiz nakliyat danışmanlığı hizmetleri vererek, ihtiyaç sahiplerinin nakliye planlaması yaparken profesyonel bir rehber eşliğinde araştırmalarını yapmaları sağlanmaktadır.

Ücretsiz olarak sunduğumuz ekspertiz raporumuz sayesinde;ANAHTAR KELİMELER: